Cześć tu
SYZYGY Warsaw!

Wierzymy w zmianę i patrzymy w przyszłość. Tworzymy technologie, ale przewrotnie chcemy powiedzieć, że przyszłość to ludzie.​

Łączymy technologię, design i innowacje

Tworzenie wyjątkowych produktów cyfrowych to nasz cel. Niezależnie od tego, czy jest to platforma internetowa, oprogramowanie czy aplikacja mobilna jakość zawsze ma dla nas kluczowe znaczenie, a dzięki naszej wiedzy jesteśmy w stanie zdziałać cuda.

Dostarczamy rozwiązania, które pomogą Ci wyznaczać trendy.

Tworzymy i kodujemy dla uśmiechów

Wierzymy, że każdy kontakt z marką to doświadczenie. I musi być pozytywny! Pozwól nam, aby praca przemówiła sama za siebie.

Kilka liczb

25
Lat doświadczenia
8
 
Biur na świecie
Jesteśmy częścią SYZYGY Group
200
+
Nagród

W grupie siła

Jesteśmy z Warszawy, ale nasze myślenie opiera się na międzynarodowej wrażliwości. Dzięki 8 lokalizacjom na całym świecie mamy głęboko zakorzenione zrozumienie zarówno lokalnych kultur, jak i globalnego rynku.

Turkusowa organizacja

„Jedyną stałą jest zmiana”. jak powiedział kiedyś pewien słynny grecki filozof.

W SYZYGY wierzymy, że tradycyjna hierarchia i struktura zarządzania są przereklamowane i nie mają zastosowania w nowoczesnej zwinnej organizacji.

Traktujemy się jak dorośli. Każdy jest niezależny w podejmowaniu decyzji i bierze pełną odpowiedzialność za ich konsekwencje.

Naszym ostatecznym celem jest stanie się radykalnie szczerą, w pełni transparentną i samodzielnie zarządzaną organizacją turkusową.

Jesteśmy sobą

Poszukujemy utalentowanych osób. Z entuzjazmem i pasją. Autentycznych graczy zespołowych z odwagą wyrażania swoich opinii.

Interesujące?
Porozmawiajmy!
Business Michał Łukawski
Partner & Business Lead
On this page