Ecommerce
customer experience

CDP.pl to cyfrowy dystrybutor multimediów, dla którego zaprojektowaliśmy kompletną ścieżkę customer experience, jaką podążają klienci od momentu wejścia na stronę, do chwili odbioru paczki z wybranym produktem.

Przyjemność kupowania

Rozszerzenie przez dystrybutora gier komputerowych oferty o nośniki fizyczne, jak książki czy gry planszowe, wymagało opracowania nowych funkcji platformy e-commerce, modyfikacji wyglądu i procesu zakupowego. Zmieniliśmy design strony i identyfikację wizualną, opracowaliśmy nowe rozwiązania funkcjonalne w architekturze sklepu, przygotowaliśmy projekty materiałów do wysyłki produktów.

Przewiń w dół stronę znajdującą się na ekranie urządzenia.

Rebranding

Pracując nad identyfikacją wizualną CDP.pl szukaliśmy balansu między tożsamością marki, jej rozpoznawalnością oraz nowym pozycjonowaniem. Efektem pracy jest nowoczesne logo nawiązujące do tradycji jednego z najbardziej znanych e-sklepów.

Kolejnym krokiem było wykorzystanie nowej identyfikacji wizualnej do stworzenia spójnego projektu graficznego. Każda z kategorii– książki, gry, muzyka, filmy, sprzęt, hobby- została wyróżniona unikalną kolorystyką i ikonografią.

Customer experience

Zaprojektowaliśmy kompleksowe rozwiązania ułatwiające nawigację w sklepie, wybór produktu, formy płatności oraz sposobu realizacji zamówienia. Zadbaliśmy nawet o projekty opakowań i materiałów drukowanych, które wraz z przesyłkami trafiają w ręce klientów CDP.pl

Przy tworzeniu nowej odsłony sklepu korzystaliśmy z technologii Responsive Web Design, aby klienci CDP.pl mogli zamawiać ulubione multimedia na każdym urządzeniu mobilnym.

Klient

CDP.pl

Usługi

Customer Experience, Strategia i kreacja, Design

Zobacz online

www.cdp.pl

Dziękujemy CDP.pl!