Zmieniamy sposób, w jaki ludzie projektują i rozwijają produkty cyfrowe

Jako zespół lubimy stawiać czoła wyzwaniom i stale szukamy sposobu by robić to lepiej

Wierzymy, że podstawą dobrych produktów jest partnerska relacja. Doradzając i wdrażając dedykowane rozwiązania, przyczyniamy się do rozwoju biznesu klienta w możliwie najkrótszym czasie.

SYZYGY Warsaw to zespół programist_ i projektant_, którzy od 16 lat tworzą i rozwijają produkty cyfrowe.

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy SYZYGY wspierającej cyfrową transformację klientów na całym świecie. Warszawski oddział jest technologicznym hubem Grupy. Obecnie nasze działania skupiają się na rozwoju produktów cyfrowych w obszarze e-commerce.

Od 2020 roku realizujemy ideę turkusowych organizacji i jesteśmy w trakcie przekształcania się w firmę o strukturze samozarządzania. Przejrzystość to podstawa naszej organizacji – zarówno wewnątrz firmy, jak i w relacjach z klientami.

16
Lat doświadczenia
8
 
Biur na świecie
Jesteśmy częścią grupy SYZYGY
50
 
Utalentowanych ludzi

Klienci = Partnerzy

Budujemy długofalowe relacje z naszymi partnerami – dlatego dzielimy się odpowiedzialnością za produkt, jego sukces i akceptację rynkową. Dzięki przejrzystości nasi partnerzy doskonale wiedzą, jaki jest stan projektu, aktualne działania zespołu. Są informowani o zmianach, przeszkodach i ulepszeniach. Czujemy, że przekłada się to na zaufanie i tworzy prawdziwe partnerstwo. Dzięki temu może cieszyć się naszą współpracą.

New Business Michał Łukawski
IT Client Partner
People & Culture Paulina Grabowska
People Partner

Podcast

Orientuj się! to podcast o nowych modelach zarządzania, organizowania pracy i budowania relacji w firmie. Opowiadamy o naszych doświadczeniach, eksperymentach i metodach, które zmieniły nas i organizacje, z którymi pracujemy. Mówimy o tym, bo wierzymy, ze sukces finansowy firmy może iść w parze ze szczęściem i osobistym spełnieniem.

Na tej stronie