Nasze usługi

Wprowadzamy zmiany – wspieramy procesy marketingu cyfrowego i sprzedaży za pomocą technologii

Co potrafimy?

Platformy internetowe

Rozpoczynamy od zrozumienia problemów i celów naszych klientów, tworząc dedykowane platformy internetowe, które nie tylko rozwiązują te problemy, ale też skutecznie realizują wyznaczone cele.

Dowiedz się więcej
Headless e-commerce
Wdrażamy rozwiązania headless e-commerce oferując doradztwo w przejściu z architektury monolitycznej na zdecentralizowaną w sposób efektywny i bezpieczny dla biznesu naszych Klientów.
Design system
Tworzymy zaawansowane design systemy, który są fundamentem dla spójności Twojego ekosystemu online, ulepszając jednocześnie doświadczenia użytkowników. Nasze rozwiązanie przyspieszy tworzenie i wdrażanie zmian w Twoich produktach.
Doradztwo w transformacji cyfrowej
Pomagamy firmom w transformacji cyfrowej, doradzając w wyborze i wdrażaniu odpowiednich technologii, optymalizując procesy i tworząc strategie rozwoju skierowane na poprawę wyników biznesowych.
Enterprise CMS
Wdrażamy rozwiązania oparte na Magnolia CMS i Adobe Experience Manager dla dużych firm, które potrzebują zaawansowanego poziomu bezpieczeństwa, wsparcia i skalowalności dla zarządzania dużymi ilościami danych i treści.
CMS
Dobierzemy i wdrożymy najlepsze rozwiązanie CMS, uwzględniając Twoje potrzeby, specyfikę biznesu oraz możliwości budżetowe.
Aplikacje webowe
Stworzymy dedykowane aplikacje webowe, usprawniające codzienne operacje i automatyzujące procesy biznesowe.
Aplikacje mobilne
Zapewniamy kompleksową obsługę procesu tworzenia aplikacji mobilnej – od etapu koncepcji i badania potrzeb, aż po projektowanie UX/UI (product design), wdrożenie i utrzymanie.
Michał Łukawski - IT Client Partner

Zacznijmy od rozmowy

Zostaw nam swój e-mail i nr telefonu — oddzwonimy w ciągu 24h, żeby porozmawiać o Twoich potrzebach i wyzwaniach. Na podstawie tej rozmowy zdecydujemy wspólnie czy umówić kolejne spotkanie z naszym ekspertem lub ekspertami, którzy zadadzą pogłębiające pytania i przygotują dla Ciebie propozycję rozwiązania i kolejnych kroków.

Na tej stronie