Zmieniamy sposób, w jaki ludzie projektują i rozwijają produkty cyfrowe

Jako zespół lubimy stawiać czoła wyzwaniom i stale szukamy sposobu by robić to lepiej

Wierzymy, że podstawą dobrych produktów jest partnerska relacja. Doradzając i wdrażając dedykowane rozwiązania, przyczyniamy się do rozwoju biznesu klienta w możliwie najkrótszym czasie.

SYZYGY Warsaw to zespół programistów i projektantów, którzy od 14 lat tworzą i rozwijają produkty cyfrowe.

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy SYZYGY wspierającej cyfrową transformację klientów na całym świecie. Warszawski oddział jest technologicznym hubem Grupy. Obecnie nasze działania skupiają się na rozwoju produktów cyfrowych w obszarze e-commerce.

Od 2020 roku realizujemy ideę turkusowych organizacji i jesteśmy w trakcie przekształcania się w firmę o strukturze samozarządzania. Przejrzystość to podstawa naszej organizacji – zarówno wewnątrz firmy, jak i w relacjach z klientami.

Klienci = Partnerzy

Budujemy długofalowe relacje z naszymi partnerami – dlatego dzielimy się odpowiedzialnością za produkt, jego sukces i akceptację rynkową. Dzięki przejrzystości nasi partnerzy doskonale wiedzą, jaki jest stan projektu, aktualne działania zespołu. Są informowani o zmianach, przeszkodach i ulepszeniach. Czujemy, że przekłada się to na zaufanie i tworzy prawdziwe partnerstwo. Dzięki temu może cieszyć się naszą współpracą.

New Business Michał Łukawski
Sales Executive
Recruiter Iwona Krasoń-Forkasiewicz
People Partner