TalentPool

Cześć!

Fajne, że tu zajrzał_ś. Pozwól, że się przedstawimy.

SYZYGY Warsaw to zespół programist_ i projektant_, którzy od 16 lat tworzą i rozwijają produkty cyfrowe.

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy SYZYGY wspierającej cyfrową transformację klientów na całym świecie. Warszawski oddział jest technologicznym hubem Grupy. Obecnie nasze działania skupiają się na rozwoju produktów cyfrowych w obszarze e-commerce.

Od 2020 roku realizujemy ideę turkusowych organizacji i jesteśmy w trakcie przekształcania się w firmę o strukturze samozarządzania. Przejrzystość to podstawa naszej organizacji – zarówno wewnątrz firmy, jak i w relacjach z klientami. Zrezygnowaliśmy ze stanowisk, nie ma więc u nas szefa. Zamiast tego pracujemy w systemie ról. Więcej o tym tutaj https://www.syzygy.pl/blog/stanowiska-w-organizacji-czy-mozna-inaczej/

 

Jeśli jesteś nami zaciekawion_, chciał_byś pozostać z nami w kontakcie i mieć fast track w przypadku przyszłych rekrutacji zostaw nam swoje namiary.

 

Do usłyszenia 🚀

Opowiadamy o doświadczeniach, eksperymentach i metodach, które zmieniły nas i organizacje, z którymi pracujemy. Mówimy o tym, bo wierzymy, że sukces finansowy firmy może iść w parze ze szczęściem i osobistym spełnieniem.

Dostępny na platformach Spotify, Apple & Google Podcasts

Ola Zych - SYZYGY Warsaw
Talent Sourcerka Ola Zych
Rekruterka
Bartek Onuczyński
Talent Sourcer Bartek Onuczyński
Rekruter
Na tej stronie