Proces rekrutacyjny 

Jakie są kolejne kroki w Rekrutacji?

6 kroków by do nas dołączyć

Przede wszystkim chcemy Cię poznać i dowiedzieć się, kim jesteś. Stawiamy na otwartość, partnerstwo i uczciwość.

Stawiamy na ludzi i wzajemne zrozumienie, dlatego nasz proces rekrutacyjny skupia się na poznaniu się nawzajem. Decyzje na każdym szczeblu podejmujemy wspólnie, a zatrudnioną osobę wybiera cały zespół.

Rekrutacja to konwersacja…

1.
Na dobry początek
Twoje dokumenty trafiają do naszego systemu, a my wraz z naszymi zespołami sprawdzamy, czy Twoje doświadczenie pasuje do roli, której szukamy. Nasz zespół rekrutacyjny ma około 5 dni na odpowiedź – zwykle robimy to w każdy piątek.
2.
Czas lepiej się poznać
Jeśli zainteresuje nas Twoje doświadczenie, wyślemy Ci zaproszenie na krótką 30-minutową rozmowę wideo. Ma charakter wprowadzający. Na koniec rozmowy otrzymasz od nas informację zwrotną. Jeśli tak się nie stało – skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
3.
Pasujemy do siebie?
To około 60 minutowe spotkanie z zespołem i osobą z zespołu People. Na tym spotkaniu porozmawiamy o tym, gdzie chcesz pracować i co jest dla Ciebie ważne. Staramy się zadawać pytania, na które nie ma dobrych lub złych odpowiedzi. Interesująca jest ścieżka, którą podążasz i sposób, w jaki myślisz o problemie, uzasadnienie Twoich decyzji i elementy, na które zwracasz uwagę. W zależności od stanowiska możesz zostać poproszony o wykonanie zadania.
4.
Meet Us Day
Wierzymy, że rekrutacja to decyzja dwóch stron. Na tym etapie będziesz miał okazję poznać swój przyszły zespół. Spotkanie pokaże Ci, w jakim kierunku zmierza nasza organizacja i jak wygląda nasza codzienna praca. Chcemy, abyś mógł łatwiej podejmować świadomą decyzję i uniknąć rozczarowania spowodowanego innymi oczekiwaniami w przyszłości. Ten etap trwa godzinę lub dłużej. Zwykle następnego dnia otrzymasz od nas informację zwrotną.
5.
Witamy na pokładzie!
Skontaktujemy się z Tobą w celu ponownego potwierdzenia warunków pracy i przesłania listu intencyjnego. Nasz Przewodnik skontaktuje się z Tobą, aby omówić szczegóły Twojego pierwszego dnia pracy.
6.
Onboarding
Wiemy, że pierwsze dni w nowym miejscu mogą być trudne, dlatego od samego początku będziesz mieć dedykowaną osobę, która pomoże Ci przejść przez okres wdrożenia w nowe obowiązki i sytuację.
Na tej stronie