5 powodów, dla których Design System może NIE być dla Ciebie

WEBINAR

Zapisz się na webinar

20 czerwca 2024 (czwartek) – 14:30

Zapisz się na nasz webinar i otrzymaj nagranie po zakończeniu wydarzenia 📨

Więcej o webinarze

Zapraszamy na webinar, podczas którego spojrzymy na potencjał i ograniczenia design systemów z perspektywy biznesowej. Nie będzie to kolejna nudna prezentacja, ale dynamiczna wymiana zdań pomiędzy naszymi ekspertkami, pełna praktycznych przykładów i odpowiedzi na pytania, które naprawdę mogą Cię nurtować.

Podczas tego spotkania:

  • Poznasz realne przykłady tego, jak design systemy rozwiązują codzienne problemy w firmach, ale także, kiedy mogą nie być odpowiednim rozwiązaniem.
  • Usłyszysz szczerą dyskusję na temat zalet i wyzwań wdrażania design systemów, które pomogą Ci zdecydować, czy to narzędzie jest odpowiednie dla Twojej organizacji.
  • Możesz zadawać własne pytania, na które postaramy się odpowiedzieć.

Jeśli zastanawiasz się, czy design system to odpowiednie narzędzie dla specyficznych potrzeb i wyzwań biznesowych Twojej firmy, ten webinar jest właśnie dla Ciebie. Będzie to świetna okazja, aby zobaczyć jak design system może wpłynąć na efektywność, spójność produktów cyfrowych i zadowolenie użytkowników — lub też dowiedzieć się, dlaczego w niektórych przypadkach może nie być to idealne rozwiązanie.

Prowadzące webinar
Zespół tworzący Design System

Aneta Węsławska

UX/UI Designerka, od niemal 6 lat związana z SYZYGY Warsaw, gdzie zajmuje się projektowaniem interfejsów web i mobile oraz tworzeniem Design Systemu. Przez ostatnie 2 lata związana z aplikacja mobilną dla Klienta z branży lotniczej. W swojej pracy łączy kreatywność z pracą na danych i zrozumieniem technologii. Stara się udowadniać, że często rozwiązywanie problemów końcowych Użytkowników przekłada się na realizację założeń biznesowych Klientów. Ostatnio intensywnie pogłębia również wiedzę na temat dostępności produktów cyfrowych. Mentorka ostatnich dwóch edycji programu Dare IT na ścieżce UI Design.

Agata Kuich

Z ponad 13-letnim doświadczeniem w branży, Agata rozpoczęła swoją karierę w doradztwie komunikacyjnym i PR, z szeroko pojętym digitalem związana od 2015 roku, a z SYZYGY Warsaw od 2018 roku pełni rolę IT Client Partner. Przez ten czas współpracowała z renomowanymi klientami, takimi jak Nutricia, Żabka, Danwood, Kyocera, a obecnie Grupa Lufthansa. Koncentruje się na tworzeniu zespołów do złożonych projektów i strategii skupiających się na dostarczaniu wartości. Jej podejście łączy umiejętność budowania świadomości biznesowej w zespołach z głębokim zrozumieniem potrzeb klientów. Agata zaangażowała się jako mentorka w ubiegłorocznej edycji Dare IT na ścieżce Project Management, ponieważ głęboko wierzy w równość i dostępność w technologii.

3 kroki do skutecznego wdrażania Design Systemu

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak skutecznie wdrożyć Design System w swojej firmie? Nasz darmowy ebook, “3 kroki do skutecznego wdrażania Design Systemu”, jest tutaj, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i pomóc Ci zrealizować ten cel.

Na tej stronie