SYZYGY Warsaw
od środka

Praca to więcej niż suma wykonanych zadań

To zadania, to klienci, to korzyści, to koledzy, nastawienie i wymagania, z którymi wspólnie wdrażacie nowe pomysły. Uczciwość i otwartość, z jaką podchodzisz do siebie i innych. Przede wszystkim praca powinna być nie tylko wyzwaniem, ale także zabawą i inspiracją. Bo wtedy praca znaczy znacznie więcej niż suma jej poszczególnych elementów.

Ludzie

Ludzie są w centrum naszego „wszechświata”. Wierzymy, że wszyscy członkowie naszego zespołu mają świetne pomysły, które zasługują na urzeczywistnienie.

Jesteśmy nastawieni na zrozumienie Twoich potrzeb i wzajemne poznanie się.

Turkusowa organizacja

„Jedyną stałą jest zmiana”  jak powiedział kiedyś pewien słynny grecki filozof (Heraklit z Efezu).

W SYZYGY wierzymy, że tradycyjna hierarchia i struktura zarządzania są przereklamowane i nie mają zastosowania w nowoczesnej, zwinnej organizacji. Traktujemy się jak dorośli. W obrębie ról, które pełnimy jesteśmy niezależni podejmując decyzje i bierzemy pełną odpowiedzialność za ich konsekwencje.

Dążymy do stworzenia miejsca pracy, w którym wszyscy, niezależnie od doświadczenia, roli i wewnętrznych motywów, mogą być autentyczną wersją siebie. Wszystko to dzieje się poprzez budowanie szczerych i głębokich relacji. Tworzymy przestrzeń, która pozwala nam w pełni wykorzystać nasz potencjał i pojawiające się możliwości.

Naszym ostatecznym celem jest stanie się radykalnie szczerą, w pełni transparentną i całkowicie samodzielnie zarządzaną, progresywną organizacją turkusową.

Przygoda

Tak w pracy, jak i poza nią, chcemy być po prostu sobą. Wierzymy, że również w biurze jest miejsce na zabawę i wygłupy. Zabawa uczy nas wyrażać radość, dzielić się swoją ekspresją i nie traktować życia tak bardzo serio. Ułatwia nam budowanie relacji, zachęca do eksperymentowania i pozwala na myślenie poza szablonami.

Bezpieczeństwo

Jesteśmy partnerami dla naszych klientów i dla siebie – budujemy relacje pełne zaufania i szacunku, których efektem są wartościowe projekty wpływające na nasze otoczenie.

Bezpieczeństwo to także między innymi pensje zawsze na czas!

Fair-play

Najważniejsza dla nas jest dobrze wykonana praca, a nie zdobyte nagrody czy wyróżnienia (chociaż mamy ich kilka). Głęboko wierzymy, że tylko praca zespołowa pozwala nam osiągać niemożliwe.

To miejsce dla Ciebie, jeśli…

Bycie sobą
Czujesz potrzebę posiadania (i komunikowania) jednej wersji siebie oraz integralności w budowaniu relacji – tak w życiu prywatnym i zawodowym – bo wszystko inne to zabawa w teatrzyk i męczące rozdwojenie jaźni
Dobra zmiana
Rozumiesz, że XX-wieczny model zarządzania przedsiębiorstwem, o którym uczyłeś się na studiach (lub na YouTube) nie przystaje do zmiennego, niepewnego, złożonego i niejednoznacznego otoczenia, w którym obecnie funkcjonujemy (świat VUCA)
Nowy porządek
Hierarchię i władzę jednostek traktujesz jak za dużą bluzę po starszym bracie (siostrze) a efektywności i sensownego radzenia sobie z trudnościami upatrujesz w samozarządzających się zespołach
Realny wpływ
Rola trybika w machinie, choć czasami wygodna (ponieważ za wiele się od Ciebie nie oczekuje), kłóci Ci się z Twoją wewnętrzną potrzebą bycia częścią większej całości i posiadania realnego wpływu na kształt i rozwoju organizacji, w której pracujesz
Zwinność
Wielce prawdopodobne, że Twoim karmicznym zwierzęciem jest gazela lub inny zając, gdyż cechuje Cię umysłowa giętkość i zwinność działania – nie panikujesz, kiedy zmieniają się priorytety, gdyż szybko się adaptujesz a poza tym lubisz testować różne możliwości
Error, error
Chcesz wolności do popełniania błędów, żeby nie musieć uciekać się do bezpiecznych, powtarzalnych rozwiązań, ponieważ wiesz, że błędy wiążą się nierozerwalnie z kreatywnym procesem organizacyjnego uczenia się
Feedback
Oczekujesz od innych konstruktywnej krytyki i sam(a) chętnie dzielisz się przemyślaną informacją zwrotną, bo to dla ciebie naturalny element rozwoju i przecież dawno wyrosłaś/eś z pieluch
Współodpowiedzialność
W procesie podejmowania decyzji nie szukasz konsensu oraz zgniłych kompromisów, lecz potrafisz wziąć na siebie odpowiedzialność za skutki podjętej decyzji, uwzględniwszy wcześniej opinie innych zaangażowanych w procesie stron
Pomoc
Odważnie przyznajesz się do porażki i prosisz innych o pomoc, bo błądzić jest rzeczą ludzką i tylko krowa nie zmienia zdania (a Ty nie jesteś uparta/y, jak osioł)
Pełna transparencja
Transparencja Twoich i koleżanek/kolegów działań nie wywołuje u Ciebie gęsiej skórki (a jeśli już to tylko z ekscytacji)
Na tej stronie